Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

O mnie

Justyna Cieplińska – absolwentka dziennych studiów prawniczych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie zajęła I-sze miejsce w konkursie na najlepszą pracę magisterską na Wydziale Prawa i Administracji w roku akademickim 2010/2011. Od 2012 r. członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu. Wpisana na listę radców prawnych pod numerem Tr-1058. Posiada certyfikat dyplomowanego mediatora. Wpisana na listę mediatorów stałych przy Sądzie Okręgowym w Toruniu, Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy i Sądzie Okręgowym we Włocławku.

Radca prawny Justyna Cieplińska posiada bogate doświadczenie zawodowe w zakresie pomocy prawnej świadczonej zarówno dla przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych, które zdobyła współpracując z kancelariami radców prawnych w Toruniu oraz w Golubiu-Dobrzyniu.

Mecenas Justyna Cieplińska uczestniczyła w projektach pt. „Bezpieczne jutro – edukacja prawna seniorów” oraz pt. “Senior na rynku usług finansowych i prawnych – możliwości i zagrożenia” zorganizowanych przez Stowarzyszenie Absolwentów UMK, dofinansowanych ze środków Miasta Torunia, w ramach którego prowadziła szkolenia dla seniorów z zakresu prawa spadkowego, prawa nieruchomości i praw konsumentów. Fotorelację z wydarzenia można zobaczyć m.in. na profilu kancelarii na Facebooku.

Radca prawny Justyna Cieplińska reprezentuje przed sądami polskimi również osoby zamieszkałe za granicą, w szczególności w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii Północnej, Belgii, Holandii.

Podejmuje się współpracy przy prowadzeniu punktów nieodpłatnej pomocy prawnej oraz zastępstwa procesowego na terenie woj. kujawsko-pomorskiego, w szczególności przed Sądami w Golubiu-Dobrzyniu, Rypinie, Lipnie, Wąbrzeźnie oraz Toruniu.

//]]>